| COOKING FUNCTIONS | 9 |
| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 65 L |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EOF3H40BX |
| HEIGHT: | 59.00 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 56.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 9 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543819867 |
























