| COOKING FUNCTIONS | 9 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 72 |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BCBIM 17301 KSBMPBSC |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 56.7 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 9 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 3 |
| AIRFRY FUNCTION: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| CAVITY VOLUME: | 72 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842826931 |





















