| COOKING FUNCTIONS | 12 |
| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 77 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BOS67371CLI |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.4 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 12 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 2 |
| CAVITY VOLUME: | 77 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782613647 |
























