| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 77 L |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BSA6737ORAB |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 59.4 см |
| ENERGY CLASS: | A |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782613661 |
























