| ENERGY CLASS | А+ |
| CAVITY VOLUME | 76 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | NV7B44205AK/U2 |
| HEIGHT: | 59.60 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 57.0 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 76 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806094336863 |
























