| COOKING FUNCTIONS | 7 |
| ENERGY CLASS | А++ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 72 |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | TU5AB43APB |
| HEIGHT: | 59.40 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 56.9 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 7 |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 3 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 72 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394153469 |
























