| COOKING FUNCTIONS | 10 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 72 L |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EOF4P56X |
| HEIGHT: | 58.90 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 56.9 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 10 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| CAVITY VOLUME: | 72 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543828715 |
























