| БРОЙ ФУНКЦИИ | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 77 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BOS67371CLI |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.4 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 77 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782613647 |






















