| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 65 |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LOF4P06BK |
| ВИСОЧИНА: | 59.80 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 65 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 4 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394125299 |























