| COOKING FUNCTIONS | 8 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 72 |
| Brand | AEG |
| MODEL: | OA5AB21SM |
| HEIGHT: | 59.40 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 56.9 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 8 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| CAVITY VOLUME: | 72 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394107240 |

























