| TYPE | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ENERGY CLASS | А+ |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 73 L |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WOI4S8PM0SBA |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| HEIGHT: | 59.70 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.4 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437837197 |






















