| ТИП | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 73 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WOI4S8PM0SBA |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ВИСОЧИНА: | 59.70 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.4 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437837197 |























