| БРОЙ ФУНКЦИИ | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EOD6F77WZ |
| ВИСОЧИНА: | 59.00 см |
| ШИРИНА: | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394078472 |























