| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 76 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | NV7B4240VAK/U2 |
| ВИСОЧИНА: | 59.60 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.0 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 76 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806094422511 |






















