| COOKING FUNCTIONS | 8 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| CAVITY VOLUME | 72 |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EOD6F77WZ |
| HEIGHT: | 59.00 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 8 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 72 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394078472 |























