| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 65 L |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EOF3H40BX |
| ВИСОЧИНА: | 59.00 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 3 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543819867 |

























