| БРОЙ ФУНКЦИИ | 5 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 66 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HBF153BB0 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 5 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 66 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005047482 |

























