| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 66 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HBF134ES1 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 66 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005257140 |




























