| COOKING FUNCTIONS | 9 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 66 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HBF134ES1 |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 9 |
| ENERGY CLASS: | A |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| COLOUR: | INOX |
| CAVITY VOLUME: | 66 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005257140 |





























