| COOKING FUNCTIONS | 9 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 72 L |
| Brand | AEG |
| MODEL: | BES351111M |
| HEIGHT: | 58.90 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 9 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 2 |
| COLOUR: | ИНОКС |
| CAVITY VOLUME: | 72 L |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394017938 |
























