| COOKING FUNCTIONS | 5 |
| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 66 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | HBF153BB0 |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.4 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 5 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 66 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005047482 |


























