| ENERGY CLASS | А+ |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 73 |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | W7 OM4 4S1 P BL |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.4 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| CAVITY VOLUME: | 73 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437834493 |
























