| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Не |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 70 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | HCB 6539 IX |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 53.7 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Не |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Не |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 70 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 3 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778010688 |



















