| БРОЙ ФУНКЦИИ | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 70 L |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | HCB 6535 BK |
| ВИСОЧИНА: | 60.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 10 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 70 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778012743 |






















