| COOKING FUNCTIONS | 10 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| CAVITY VOLUME | 70 L |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | HCB 6535 BK |
| HEIGHT: | 60.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 56.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 10 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 70 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8434778012743 |




















