| БРОЙ ФУНКЦИИ | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 78 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CA6 NP5B3YTB |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| AIRFRY ФУНКЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 78 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 6 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019085180 |

























