| COOKING FUNCTIONS | 15 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 76 |
| Brand | LG |
| MODEL: | WSED7612S |
| HEIGHT: | 59.40 см |
| WIDTH: | 59.2 см |
| DEPTH: | 56.9 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 15 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ELCTRONIC CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| CAVITY VOLUME: | 76 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806096250983 |




















