| COOKING FUNCTIONS | 4 |
| CAVITY VOLUME | 38 L |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | C15DR00N0 |
| HEIGHT: | 45.50 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 4 |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004235552 |




















