| TYPE | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| COOKING FUNCTIONS | 9 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 50 L |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | HLB 8400 FBK |
| TYPE: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 53.7 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 9 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 2 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 50 L |
| COOKING LEVELS: | 5 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8434778030020 |






















