| COOKING FUNCTIONS | 10 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 70 |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | HRB 6300 ANT |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 53.7 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 10 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| COLOUR: | АНТРАЦИТ |
| CAVITY VOLUME: | 70 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8434778008616 |
















