| NUMBER OF HEATING ZONES | 5 |
| IGNITION | Yes |
| ELECTRICAL TIMER | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BGM 11226 EX |
| OVEN TYPE: | ELECTRICAL |
| HEIGHT: | 90.00 см |
| WIDTH: | 90.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 5 |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 9 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ELECTRICAL TIMER: | Yes |
| PROGRAMMER: | Yes |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| PROTECTION OUTFLOW GAS: | Yes |
| GLASS COVER: | Yes |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6221378000636 |









