| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 5 |
| БУТОН ЗА ЗАПАЛВАНЕ | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BGM 11226 EX |
| ТИП ФУРНА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ВИСОЧИНА: | 90.00 см |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 5 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ПРОГРАМАТОР: | Да |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ИЗТИЧАНЕ НА ГАЗ: | Да |
| СТЪКЛЕН КАПАК: | Да |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6221378000636 |









