| IGNITION TYPE | MECHANICAL |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EGERH-1219 |
| TYPE: | ГАЗ + ТОК |
| MAXPOWER-W: | 4200.0 W |
| SUPPLY PRESSURE: | 30 mbar |
| IGNITION TYPE: | MECHANICAL |
| POWER CONTROL: | Yes |
| WORK ON CURRENT: | Yes |
| HEIGHT: | 69.00 см |
| WIDTH: | 15.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MAX POWER: | 4200w |
| ATMOSPHERE ANALIZER: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 69X15X43CM |
| GAZ CONSUMPTION HOUR: | 305.00 g/h |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КОНСУМАЦИЯ: 110/305 ГР/ЧАС |
| EAN | 9003898712193 |







