| DIMENSION | 20 CM |
| MAX POWER | 150 W |
| FREQUENCY RANGE | 50-125Hz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SWE 815 |
| DIMENSION: | 20 CM |
| MAX POWER: | 150 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50-125Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043541928 |



i
"" in 4 days
Този продукт ви дава много силен бас, като заема възможно най-малко място.
| DIMENSION | 20 CM |
| MAX POWER | 150 W |
| FREQUENCY RANGE | 50-125Hz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SWE 815 |
| DIMENSION: | 20 CM |
| MAX POWER: | 150 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50-125Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043541928 |