| DIMENSION | 20 СМ |
| MAX POWER | 160 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz-100Hz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | PWE-V80 |
| DIMENSION: | 20 СМ |
| MAX POWER: | 160 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz-100Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043544349 |





Този субуфер е лесен за монтаж, така че можете да ъпгрейдвате вашата система само с няколко лесни стъпки.
| DIMENSION | 20 СМ |
| MAX POWER | 160 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz-100Hz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | PWE-V80 |
| DIMENSION: | 20 СМ |
| MAX POWER: | 160 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz-100Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043544349 |