| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 275 W |
| FREQUENCY RANGE | 25 Hz - 175 Hz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | S2-1224SS |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 275 W |
| FREQUENCY RANGE: | 25 Hz - 175 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281907388 |



i
"" in 7 days
| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 275 W |
| FREQUENCY RANGE | 25 Hz - 175 Hz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | S2-1224SS |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 275 W |
| FREQUENCY RANGE: | 25 Hz - 175 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281907388 |