| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 275 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 25 Hz - 175 Hz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | S2-1224SS |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 275 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 25 Hz - 175 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281907388 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 275 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 25 Hz - 175 Hz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | S2-1224SS |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 275 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 25 Hz - 175 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281907388 |