| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 350 W |
| FREQUENCY RANGE | 20 - 130 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-WX300A |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 350 W |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 130 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938379847 |








i
"" Today
| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 350 W |
| FREQUENCY RANGE | 20 - 130 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-WX300A |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 350 W |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 130 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938379847 |