| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 350 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 20 - 130 Hz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-WX300A |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 350 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 130 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938379847 |








i
"" до 4 дни
| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 350 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 20 - 130 Hz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-WX300A |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 350 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 130 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938379847 |