| РАЗМЕР | 20 СМ |
| МОЩНОСТ | 160 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz-100Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | PWE-V80 |
| РАЗМЕР: | 20 СМ |
| МОЩНОСТ: | 160 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz-100Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043544349 |





Този субуфер е лесен за монтаж, така че можете да ъпгрейдвате вашата система само с няколко лесни стъпки.
| РАЗМЕР | 20 СМ |
| МОЩНОСТ | 160 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz-100Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | PWE-V80 |
| РАЗМЕР: | 20 СМ |
| МОЩНОСТ: | 160 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz-100Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043544349 |