| РАЗМЕР | 20 CM |
| МОЩНОСТ | 150 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50-125Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SWE 815 |
| РАЗМЕР: | 20 CM |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50-125Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043541928 |



i
"" до 4 дни
Този продукт ви дава много силен бас, като заема възможно най-малко място.
| РАЗМЕР | 20 CM |
| МОЩНОСТ | 150 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50-125Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SWE 815 |
| РАЗМЕР: | 20 CM |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50-125Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043541928 |