| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 75 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz – 20kHz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 3 9637 |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 75 W |
| IMPEDANCE: | 3 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz – 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281946592 |



| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 75 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz – 20kHz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 3 9637 |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 75 W |
| IMPEDANCE: | 3 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz – 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281946592 |