| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 35 W |
| FREQUENCY RANGE | 65Hz - 24kHz |
| Brand | SONY |
| MODEL: | XS-FB1320E |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 35 W |
| FREQUENCY RANGE: | 65Hz - 24kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736016392 |



| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 35 W |
| FREQUENCY RANGE | 65Hz - 24kHz |
| Brand | SONY |
| MODEL: | XS-FB1320E |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 35 W |
| FREQUENCY RANGE: | 65Hz - 24kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736016392 |