| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 35 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz - 24kHz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | XS-FB1320E |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 35 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz - 24kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736016392 |



| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 35 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz - 24kHz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | XS-FB1320E |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 35 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz - 24kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736016392 |