| MODEL | NASHVILLE |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | NASHVILLE |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| EAN | 5998250378473 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MODEL | NASHVILLE |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | NASHVILLE |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| EAN | 5998250378473 |