| МОДЕЛ | NASHVILLE |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | NASHVILLE |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| EAN | 5998250378473 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | NASHVILLE |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | NASHVILLE |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| EAN | 5998250378473 |