| MODEL | ROMA |
| MAXPOWER-W | 14.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ХРОМ |
| Brand | RABALUX |
| MODEL: | ROMA |
| MAXPOWER-W: | 14.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 31.80 см |
| WIDTH: | 9.00 см |
| HEIGHT: | 10.00 см |
| COLOUR: | ХРОМ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | "A++, A+, A, B, C, D, E" |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРУШКА MAX 14W(НЕ Е ВКЛЮЧЕНА) |
| EAN | 5998250384108 |




