| МОДЕЛ | ROMA |
| МОЩНОСТ W | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | ROMA |
| МОЩНОСТ W: | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 31.80 см |
| ШИРИНА: | 9.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 10.00 см |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | "A++, A+, A, B, C, D, E" |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРУШКА MAX 14W(НЕ Е ВКЛЮЧЕНА) |
| EAN | 5998250384108 |




