| MODEL | JARDIN |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | КАФЕ |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | JARDIN |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 15.50 см |
| WIDTH: | 15.50 см |
| HEIGHT: | 100.00 см |
| COLOUR: | КАФЕ |
| EAN | 3800228027950 |




