| МОДЕЛ | JARDIN |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | КАФЕ |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | JARDIN |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 15.50 см |
| ШИРИНА: | 15.50 см |
| ВИСОЧИНА: | 100.00 см |
| ЦВЯТ: | КАФЕ |
| EAN | 3800228027950 |




